| anonim_4396 a întrebat:

Îmi "recomandă" cineva niște țigări slabe și bune de la care să nu tușești? (Fără lasă-te etc.)

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ce țigări slabe? Treci direct la trabucuri - sari peste etapele astea intermediare și te faci direct matur/ă

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da? Bine!

| Stropdeploaie a răspuns:

Nu Exista asa ceva.sunt doar mituri! Si nici nu mi pasa. de tine..si nu ti spun sa te lasi! Dar sigur te vor lasa ele pe tine!laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Stropdeploaie):

Tare amuzant

| Stropdeploaie a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e cum ai spune. vrei sa mananci usturoi dar sa nu ti miroasa gura.happy

| anonim_4396 explică (pentru Stropdeploaie):

Daa

| SimonaBubu a răspuns:

Virgina Slims sau Vogue.