| o1OCXsss a întrebat:

Imi spune ssi mie cineva cum pot sa decupez cu photoschape? Vreau sa decupez ceva dintr-o poza si sa salvez intr-un alt fizier. Se poate, daca da, cum fac?

1 răspuns:
| Aleeee15 a răspuns:

Pai da la editor, pui poza in spatiul acela mare si gol, undeva nu chiar jos de tot scrie "home, object, crop, tools", apesi pe CROP, selectezi ce vrei sa tai din poza si dai save (este jos in dreapta) si apoi decizi unde salvezi si iti apare ceva si dai "ok"