| 3dyTzz a întrebat:

Imi traduceti si mie ce inseamna : Working on server plz nu prea le am cu engleza fundabig grin

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Se lucreaza la server :) dar cauta aici mai, ca spuneai ca nu o ai cu engleza :) :http://translate.google.com/

8 răspunsuri:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Working on server inseamna Lucrez la server!
Site-ul sau serverul vizitat de tine sufera anumite modificari, este in constructie!
O seara buna!

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Lucreaza la server

| MeMeMe97 a răspuns:

De lucru pe server sau Server in lucru

| Vladuthz a răspuns:

Working on server = Se lucreaza la server

| RedGuy a răspuns:

Traducerea ar fi "Lucrand la server" dar se poate traduce "Server in constructie".

| Tudyss a răspuns:

Inseamna ca se lucreaza la server si in ceva vreme se v-a remedia, presupun ca e la ceva joc onlinebig grin

| yoNicole13 a răspuns:

Se lucreaza la server.

| 3dyTzz explică:

E vorba de un mt credeti ca s-ar putea da restart? din aceasta cauza? funda