| DouaPuncteD a întrebat:

Imi trebuie si mie acele programe pentru a putea vedea orice canal de televiziune..cine mi le poate da?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Aici gasesti ceea ce cauti tu:www.live-online-tv.com/ - 30k

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Toate programele nu le poti vedea!
Sunt unele pe net, dar sunt transmise mai mult sau mai putin codate. Daca-mi spui numele programului care doresti sau numele programelor tv, atunci incerc sa te ajut.

| Dara a răspuns:

Incearca aici si vezi daca gasesti ce canale tv. vrei:
http://www.canale-tv.net/tv-channels/tv-live-portal-online.html
Dai click in bara albastra pe ce te intereseaza: canale romanesti, filme, muzica, etc.