| akti a întrebat:

In bara de start, in stanga imi apar 2 perechi de monitoare(de la conectiune).La prima apare semnu exclamarii si a doua merge.Care-i problema? Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Exact asa am si eu, si muuulti altii. Nu e nici o problema, cea cu semnul exclamarii e Local Area.
Local Area e cum ar fi un internet intre 2 sau mai multe calculatoare care comunica intre ele si atat, nu poti intra pe siteuri; dar nici nu ai treaba ca asta. Urmatoarele 2 "perechi de monitoare" (daca ti mouse-ul langa ele iti scrie numele de la internet) sunt "internetul" ca sa zic asa. Deci nu e nici o problema.