| JaguarSType a întrebat:

In Brasov este aeroport? daca da sa imi spuneti si numele! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Catalyna99 a răspuns:

Nu in Brasov nu exista aeroport! Exista un proiect care a fost aprobat insa nu sunt sigura daca a inceput deja constructia! Aerodromul Ghimbav se v'a transforma in aeroport international!
http://www.hotnews.ro/......u-2016.htm
Fundaa?:D

8 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Nu este. sad

| alexs99 a răspuns:

Nu,in Brasov nu este aeroport.

| Lynnfield a răspuns:

Daca prostii ar zbura... Brasovul ar fi putut avea aeroport.

| albastrica009 a răspuns:

Riki1998 tu sigur esti roman? cum sa nu stii ca n-au existat niciodata aeroporturi in Brasov?

| JaguarSType explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| Ionella001 a răspuns:

Stau in Brasov, fix langa locul in care VA FI aeroportulwinking

| RRinGo a răspuns:

In Brasov nu stiu daca este aeroprt.
Dar este un aeroport la 12km de Brasov la Ghimbav.

| JaguarSType explică (pentru RRinGo):

M-am uitat pe harta dar in Ghimbav nu este nici-un aeroport