| Karmesytta a întrebat:

In cat timp ajung banii prin posta de la Drobeta Tr Severin la Timisoara?

Răspuns Câştigător
| Pitika2580 a răspuns:

In 2-3 zile maxim 5...eu am livrat de la Vrancea pana in Ploiesti, o distanta foarte mare si a durat f mult... sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Banii trimisi prin posta ajung in jur de o saptamana, in functie de distanta pot ajunge si in 2-3 zile si in 2 saptamani.

| charleslouboutin a răspuns:

Daca ii trimiti gen colet dureaza destul de mult. Dar se poate rezolva pe loc...insa e necesara prezenta ambelor persoane. Intreaba la posta ce si cum.