| waXonwaXoff a întrebat:

In cat timp pot ridica banii dintr-un sediu fancourier? banii primiti pe un colet?

7 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Daca a ridicat pachetul poti ridica banii intr-o ora.
Inainte trebuia sa astepti cateva zile.

| KEiGHT a răspuns:

Salut, depinde cat de repede plateste cel caruia i-ai dat coletul apoi dureaza o zi sau doua pana primesti banii.

| waXonwaXoff explică (pentru KEiGHT):

Nu.e platit de vreo 10 zile.dar nu m.am dus...

| KEiGHT a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Intrebarea ta trebuia sa sune astfel; Cat de lunga este perioada in care banii primiti pe un colet pot sta in Fan Curier pana la ridicarea lor de catre expeditorul coletului, adica EU?! happy

| waXonwaXoff explică (pentru KEiGHT):

Da, mersi.
si raspunsul tau?
sau comentati doar sa faceti puncte?

| KEiGHT a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Era doar o explicatie despre cum ar trebui sa expui in scris o intrebare personala, nu ma intereseaza nimic! happy

| waXonwaXoff explică (pentru KEiGHT):

Ok.am fost si i-am scos. dupa 2 saptamani aprox.Scriu asta in caz ca cineva ajunge cu aceeasi intrebare. happy