| Kornuletz540 a întrebat:

In caz de nevoie, de unde pot cumpara o trusa medicala de prim-ajutor, ca in farmacii nu am vazut.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca tu vrei o trusa de prim ajutor asa sa o ai in casa gen nu neaparat trusa de prim ajutor auto, desi cea auto este cel mai simplu de cumparat
La magazine de piese auto gasesti si in general la orice supermaket!
Daca vroiai strict una pentru masina iti recomandam sa cumperi doar una certificata de lege!

| Kornuletz540 explică (pentru Simpatic):

O trusă normală, nu una auto.

| Simpatic a răspuns (pentru Kornuletz540):

Daca vrei trusa normala ai putea cauta in magazine cu specific SSM sau magazine cu specific obiecte de medicina, sau pe siteuri cu specific protectia muncii cat si specific medical!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cele auto le-am vazut la kaufland saptamna trecuta pe promotie.
Dar ar trebui sa fie si in benzinarii.
s

| gabicoo a răspuns:

Carrefour, Auchan, Kaufland, magazinele de piese auto, benzinărie, etc.

| adryang78 a răspuns:

De la magazinele de piese auto sau din supermarket-uri. Au și set complet, adică trusă, extinctor, triunghi și vestă.