| lungu_4239 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand vreau sa intru in fifa 2011 imi apare o eroare,, fifa has stopped working,, si nu stiu de la ce ar putea fi. Va rog mult spuneti-mi de la ce este si cum poate fi rezolvata. Funda + vot la cel care imi spune acest lucru. URGENT. MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| Lesu22 a răspuns:

Dai clik dreapta my computer>proprietis>adva>cved>error reporting>si dai disable eror reporting funda

| alkadeas2012 a răspuns (pentru Lesu22):

LoL ce inseamna CVED? spune si tu mai clar sau nu sti sa scrii

| Lesu22 a răspuns (pentru alkadeas2012):

Waaau ce destept altceva mai grozav nu ai pentru un **** care omu a rezolvat te scoli si tu dupa 15 zile si 5 luni te trezesti ai admiratia mea ca ai cautat pana la pagina XYZ si ai ales aceasta intrebarelaughing)
bv

| FcDb_Cornel_2001 a răspuns (pentru Lesu22):

Te rog frumos imi poti spune ce inseamna CVED? plz

4 răspunsuri:
| alkadeas2012 a răspuns:

Ionuty1.unde e CVED ala? nu poti sa scrii si tu clar?