| ciprian_6524 a întrebat:

In Spania in scoli fiecare copil are dulapul lui si fiecare ora se face in clase diferite ca in America si au invatamant de calitate? Si spuneti-mi toate tarile care se incadreaza in acest lucru sau macar cateva exemple. Va rog frumos. Dau o funda mare.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristi_1485 a răspuns:

Da in Spania au un sistem de invatamant similar cu cel american! si scolile sant f bine pazite...iti lasi copilul dimineata si mergi dupa masa sa il iei poate sa isi fac si temele acolo. plus de asta au foarte multe activitati ceea ce la noi nu prea vezi!