| lungu_4441 a întrebat:

Spuneti-mi si mie tarile europene unde in scoli ai tot ce iti trebuie. Exemple sunt invatamant de calitate, fiecare copil are dulapul lui si fiecare ora o faic in clase diferite. Toate tarile europene care le stiti ca se incadreaza in acest lucru spuneti-le. Doar atat spuneti-mi enumerati-mi tarile.

1 răspuns:
| radumuntean a răspuns:

Salut. Nu stiu exact toate, dar stiu concret ca Norvegia si Spaniu au un invatamant impecabil, cu scoli moderne, clase bine dotate si spatiu suficient. Asta pentru ca profesoara mea de engleza face tot felul de proiecte cu alte tari si merge in vizita la alte scoli. Probabil ca si anglia, franta, Germania, danemarca, ungaria, etc au scoli bune, dar ti-am spus doar concret ce stiu eu. Bafta.