| Trolololol a întrebat:

In ultimele luni nu am mai putut sa iau nicio subtitrare de pe regielive.ro si imi da "download failed!" de fiecare data, insa ma bazam pe titrari.ro. Acum nici asta nu ma mai lasa sa iau subtitrari. Imi puteti spune de ce sau ce site-uri bune de subtitrari in romana mai stiti?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Te invat o smecherie,downloadezi ultima versiune de bs player care este gratuita si cand deschizi un film el iti cauta automat subtitrarea,gaseste mai mult ca sigur pentru aproape orice film subtitrarea in limba engleza, romana, franceza apoi o sa dai click in dreptul subtritrarii care te intereseaza si ai un formular in care scrie download. Dupa aia filmul porneste automat cu subtitrare.succes