| andrey_8480 a întrebat:

Inainte sa formatez windowsul aveam un program sau un addon cu ajutorul caruia ma log pe site-uri folosind FIREFOX dand click dreapta pe casuta username-ului si selectand o optiune(numai stiu sigur cum se numea sad ). Aceasta completa cu username si parola si ma puteam loga.Insa am uitat cum se numeste. Daca stie cineva sa imi spuna.

1 răspuns:
| wdxraul a răspuns:

Salut. Ai aici site-ul mozilla, aici gasesti toate add-onurile oficiale ale lor.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/
Multa bafta!