| ZuzuBybyshor1997 a întrebat:

Incerc sa inserez o imagine in html si cand dau sa o vad nu imi apare unde gresesc?

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Probabil nu e corecta sursa imaginii (locatia ei). Pune imaginea in acelasi folder cu index.html.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU sau in general? Pe TPU nu se permit tag-uri HTML(decat cateva in mesaje private).
In general vezi specificatiile de pe www.w3schools.com

| SandraM a răspuns:

..si da-i si save inainte de a face preview happy

| combinatie a răspuns:

Vezi ca imaginea sa fie cu extensia.jpg adica numele care vrei tu imaginii +.jpg

| suntserios a răspuns (pentru combinatie):

Da poate omul vrea sa incarce un.png sau.gif de ce trebuie sa fie neaparat.jpg?

| combinatie a răspuns (pentru suntserios):

Eu stiu ca trebuie sa fie.jpg ca sa mearga...

| suntserios a răspuns (pentru combinatie):

Nu stii bine