| noname_1116 a întrebat:

Intr-o ora si 30 de min ma duc la o petrecere si... ma intrebam cum fac o ora sa treaca mai repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te din toate unghiurile in oglinda sa vezi daca iti sta bine parul sau hainele, fa-ti unghiile, sau iesi afara la o plimbare si vei vedea ca timpul ve trece dn ce in ce mai usor happy, mult succes kiss si distractie placuta happy

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Te uiti la un film, asculti muzica, vorbesti cu cineva la telefon...

| M4RK a răspuns:

Da ceasul mai inainte laughing am glumit.asculta muzica, uitate la un filmhappy

| Kidu a răspuns:

Si tu te duci la petrecere?happy
Si eu am aceeasi problemasad
Eu ma gandesc sa'mi fac unghiile...
Si altceva.stau pe netyawn
Distractie placuta:*

| NoMore a răspuns:

Dormi o ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aranjeaza-te, pana faci dus, pana te imbraci, pana te machiezi, pana iti arajezi timpu`. wooow o ora jumate?! Grabeste-te!laughing

Aaa...sau nu esti fata?big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana iti aranjezi parul` am vrut sa zicrolling on the floorlaughinglaughing, cum am putut sa zic pana iti aranjezi TIMPU`?!rolling on the floorlaughing

| noname_1116 explică:

Da Yssa sunt fata...

| agrskate a răspuns:

Uite-te pe jetix!