| anonim_4396 a întrebat:

Intre care numere naturale consecutive este situat √150?

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Între radical din 144 si radical din 169
Adică între 12si 13
Funda?

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Întrebările prin intermediul cărora îți rezolvi temele sunt interzise pe aceste site,îmi pare rău.
Nu cred că ai primit o temă de afectuat fără să aibă vreo legătură cu lecția predată de profesor/profesoară în clasă.
Da,este mai simplu să îți rezolve altcineva temele, dar gândește-te că la teste, teze și lucrări de control o să iei note mici.

| alexshobyx a răspuns (pentru Maariiaa):

Esti obosita...chiar daca si-a facut "tema", de unde stii ca nu a priceput ceva macar, sau ca nu era o curiozitate de a lui?

| Maariiaa a răspuns (pentru alexshobyx):

Era o temă categoric. Nu mă interesează ce pricepe, pe acest site este interzis. O să se trezească cu contul suspendat în curând!

| alexshobyx a răspuns (pentru Maariiaa):

M-am uitat si eu prin intrebarile tale si pot sa spun ca te asemeni foarte mult cu respectivul.Ce intrebari sunt acestea : "cum va merge cu scoala" sau http://www.TPU.ro/mesaj-utilizator/a6248773/ (aici e nesimtire curata, cerere de tema de toata jena), sau http://www.TPU.ro/......proverbe/;
O intrebare stupida si doua intrebari care includ TEME, deci nu stiu cum poti sa fii asa nesimtita astfel sa-l acuzi pe cel care a pus intrebarea.Report direct, si ignore.