| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare despre wordpress: De ce la toate blogurile wordpress, cand ma uit acolo unde scrie FOLLOW...imi arata ca mai sunt 932 de followers., sau 934...adica imi zice " Join 932 other followers ". eu nu am atatia urmaritori, dar tot imi apare pe blog. Sa fie oare doar atatia utilizatori de wordpress care urmaresc alte bloguri wordpress? in total? sau cum?

4 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Se refera ca persoana la care tu dai follow are 932 de 'followers'. Deci nu sunt ai tai. Sunt ai persoanei respective. Funda? Te roooog puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru 1000bodies):

932 apare la toate persoanele la care ma uit...inclusiv la mine!

| 1000bodies a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa ma scuzi atunci! puppy dog eyes De cand iti apare asa? Poate e de la ei.

| anonim_4396 explică (pentru 1000bodies):

Nu-i nimic...de la inceputrolling on the floor