| Nevermindd a întrebat:

Intrebare pentru cei care cunosc orasul CLUJ. Cartierul Gheorghieni e departe de centrul orasului? Cam cat timp dureaza sa ajungi din Ghiorghieni pana in centru pe jos? E o zona in care gasesti cu usurinta un pub, o banca, un parc? E destul de greu sa ma orientez folosind google maps. Multumesc.

1 răspuns:
| bogdan1319 a răspuns:

Eu traiesc in cluj si am un prieten care se va muta in Gheorgeni. Mergeam pe la el vara trecuta sa facem gratar si din centru pana in Gheorgeni faci cu masina vreo 15-20 minute dar pe jos cam 45-60 minute. Depinde si de zona