| CristianCristian322 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca smallworlds si au ceva experienta(Am 900 de gold si vreau sa imi iau casa de 2100 cum sa mai fac gold? 500 gold i-am facut ca am invitat un prieten si a facut 1000 xp dar important e ca vreau sa vand un cap de dovleac si nu stiu cu cat...si vreau sa mai dau inviatii din astea dar la mine pe hi5 si pe mess astia nu prea se intereseaza de jocuri din astea. unii au scoala etc etc. dar totusi eu am scoala si am si timp de sw=smallworlds deci va rog frumos sa ma ajutati cat de repede posibil(accept varianta de imprumutare gold de la voi pe perioada de 30 de zile sau cat vreti voi)ii voi face repede dar acum nu am cum...astept raspunsuri rapide! CU STIMA CRISTIAN!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gold poti sa mai faci avand grija de animale, plante...La plante se pun ingrasamant se lasa cateva zile, iar apoi se scot din pamant!
Multa bafta la facut gold!

2 răspunsuri:
| stefi9325 a răspuns:

Fa-te vip si primesti gratis gold, asta daca ai card de credit. mai poti sa-ti faci cont pe alt joc 3d, de exemplu clubcooee, este de downland si n-are virusi, te asigur, si primesti si acolo bani gratis, plus ca nu prea sunt obiecte de vip. jocul ii fain si nu are fond, camera (imaginea) nu sta pe alb ca orice pagina de web, ci sta direct pe deskop. daca vrei sa-i vezi recla (trailerul) iti dau link-ul de pe youtube. iti poti alege un avatar aranjat deja, si o casa amenajata. e supeeerrrrr jocu'. http://www.youtube.com/watch?v=D2SpwAIqau4

| FreeHugs3 a răspuns:

Poi downloadeaza un program de facut gold, dar ai grija. te poate fura pe tine.Sau in cel mai bun caz pacaleste lumea.