| Optimus7 a întrebat:

Joc pe facebook un joc numit cityville. La coins cresc foarte repede dar la cash greu (doar atunci cand trec la un alt nivel mi se da un cash). In afara de solutiilesa cumpar cu bani reali cash si crescutul in nivel ce solutie as mai avea sa imi creasca cashul?

1 răspuns:
| pure9 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa-ti spun cu exactitate. cred ca cel mai bine ar fi sa incerci sa-ti ajuti vecinii mai des si sa-ti modernizezi orasul. Asa cresc mai repede. Mai primesti cash si pentru sarcinile pe care le indeplinesti.