| CleopatraElena a întrebat:

Jorge Blanco(Leon) si Martina Stossel(Violetta) sunt in realitate impreuna?

8 răspunsuri:
| Martina5 a răspuns:

Nu

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Nu.
Acestia nu sunt impreuna.

| CleopatraElena explică (pentru Happyintotdeauna37):

Ba da, normal ca sunt impreuna, si sa stii ca am auzit ca Jorge Blanco planuieste sa o ceara pe Martina de sotie...

| zurick a răspuns (pentru CleopatraElena):

Acestea sunt facute ca sa fie cat mai mare publicitate la serialul numit Violetta.

| Francescuta9 a răspuns:

Buna,acestia nu sunt impreuna, Tini e cu Diego, iar Leon e cu Fran.

Este adevarul! Paa-pa!

| Francescuta9 a răspuns:

Martina are 18 ani acum, iar Jore peste 20.

Ei sunt doar prietenii de serial.Nu sunt impreuna!

| crissc2014 a răspuns:

Nu,dar au fost. Acum sunt doar prieteni.

| Ilincadeea a răspuns:

Nu. Martina Stoessel nu are iubit si Jorge Blanco este cu Stephie Camarena.