| Kolors a întrebat:

La administratorii unei pagini de facebook scrie mai multe : Creator de continut,moderator,promotor, analist de situatie si administrator.Intrebarea este : ce pot sa pun pe cineva astfel incat sa nu poata sa stearga likeuri, poze si chiar pe mine de la admini?

Răspuns Câştigător
| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Creator de continut este exact ce ar trebui sa pui! Nu poate sterge nici un admin, nici adauga, ci se poate sterge singur.
Like`urile nu le poate stergewinking
Dar pozele tot le poate sterge.
Daca vrei sa nu stearga pozele il poti pune moderator, dar moderatorul nu poate posta poze.
Ce mai bun sfat ar fi sa-l pui "Creator de continut" si daca vezi ca lipsesc fotografii il stergi, pentru ca nu are rost sa-l mai lasi pe pagina!
Te pup :*!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns:

Pe tine nu te poate scoate de la admini daca pagina este creata de tine(tu esti owner), si daca nu vrei sa stearga poze(nu este de incredere) nu ii dai admin si gata...

| Biiiancaaaaaa a răspuns:

Content Creator (Creator de Continut), nu poate sterge likeuri si nu poate sa te scoata de la admini (tu fiind Managerhee hee, insa pozele tot le poate stergewinking