| Antonio_Crantea_2000 a întrebat:

Pe pagina mea de Facebook îmi arata ca pot face pe cineva: Administrator Editor Moderator Promotor și Analist. Ce fac fiecare în parte?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Toti acestia ar trebui sa aiba grija de pagina ta sa arate bine, sa nu se posteze ceva ce nu ti-ar placea, sa editeze un video sau poza daca nu arata bine etc. Dar astea sunt doar povesti, nimeni nu s-ar apuca de astea pe o pagina de Facebook, ar fi acolo doar cu numele... big grin

| Antonio_Crantea_2000 explică (pentru lpavel):

Pai și promotorul și analistul ce fac?

| Antonio_Crantea_2000 explică:

Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?