| Sldushsh a întrebat:

La angajare, se poate vedea daca cineva a avut puncte scazute la purtare?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate vedea doar daca iti cer, pe langa diploma de terminare a studiilor, si foaia matricola, altfel n-au de unde.
Si, de regula, foaia matricola nu se cere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii pasa nimănui de așa ceva... Daca nu cumva vrei o cariera in poliție sau armata

| dullcat a răspuns:

Acest aspect e important in politie sau armata.Pentru alte domenii no one cares.

| gabicoo a răspuns:

Da.
Dacă angajatorul este fosta dirigintă.

| ReddY25 a răspuns:

Nu le pasa aspectul expus de tine

| StoicAnalysis a răspuns:

Adica sa ai abatere disciplinara la fostul loc de munca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Florian80 a răspuns:

Da

| MotoBlitz a răspuns:

Evident că poate vedea, mulți își pierd locul de muncă din cauza asta