| sweetys a întrebat:

La cabinetele din incinta universitatii daca te duci la ele ti se cer bani. Daca ai o urgenta si trebuie sa faci injectii, sau daca vrei sa iti faci detartraj sau sa iti scoata o masea se plateste?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste aici: http://www.cnas.ro/......iciez.html
Detartrajul stiu ca se plateste.

| CuriousStuff a răspuns:

Urgentele nu se fac in cabinetele din universitati, acolo in general sunt oameni care invata, pentru urgente te prezinti la spital.
Sunt multi studenti dornici sa faca practica pe cineva si e foarte posibil sa ti se faca un detartraj gratuit sau oricum mult mai ieftin decat la un stomatolog care a terminat deja facultatea.