| etudor a întrebat:

La ce imi folosesc punctele acumulate? dar fundita?
Elena

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Cu punctele nu faci nimic. Doar se aduna acolo si in functie de ele ti se stabileste pozitia in clasamentul site-ului.
Cu fundele, la fel. Nu faci nimic cu ele, decat le aduni si te simti mandra de zestrea de funde pe care o ai.
Numai bine!

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Cred ca la un anumit nr. de puncte devii Expert TPU.

| Petronela a răspuns:

Aceste puncte pe care le acumulezi ajuta la urcarea in rank(rang)

| Anileda a răspuns:

Cresti in top.

| Catalina_6831 a răspuns:

Buna elena.pai nici eu nu am de mult timp cont, dar nu cred ca ajuta punctele sau fundita la ceva. punctele le primesti cand ajuti pe cineva la intrebare, nimic mai multwinking