| superpissy40 a întrebat:

La ce profil de liceu as putea sa ma duc? Va spun din start exclus mate-info(urasc matematica si vreau undeva fara matematica deloc si informatica imi place cat de cat) si filologie(nu imi place istoria si e grea pentru mine).In schimb imi place mult biologia,chimia,religia,engleza,romana, franceza.Si la ce facultate? Daca vreti sa ma mai intrebati ceva,intrebati-ma in raspunsuri, iar eu va raspund.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci exclus mate-info si filologie?
pai nu mai ramane nimic, poate stiinte dar oricum faci matematica acolo

degeaba iti place info ca nu ai sa faci nicaieri info fara matematica serioasa

| Roxy9809 a răspuns:

Du-te la bio-chimie

| Exorcista a răspuns:

Filologie, Stiinte sociale

| loredana79 a răspuns:

Du-te la biologie este foarte frumoasa