| Happinessssss a întrebat:

Hei, hei, TPU.
Ce alinturi știți pentru numele Denisa (Denise) și Maria?

6 răspunsuri:
| Happinessssss explică:

Vă rog, fără alinturi de „pițipoance", cu „k", „y" ș.a.
Mulțumesc oricum pentru efort! big grin

| Sseshomaru a răspuns (pentru Happinessssss):

Got it,,da acuma nu stiu tu ce speri sa ti se raspunda,,,alinturile-in cam asta constau,, dai un nume dragut si fain in acelasi timp,, alternativ ce a zis tipa de mai sus,, ma rog,, sall!

| Happinessssss explică (pentru Sseshomaru):

Hei, eu nu mărefeream la tine! big grin Mda, Un an nou fericit...și ție! dar.ce mai contează?! straight face

| stefaniastefi a răspuns:

Denisa - Deni

DeDe

Dida

Didu

dudu

denise

denisuk

deisy

denisuca

dedy

issa

dizzi

Maria- Mary, Mariuca, May, Mya, Mariutza, Mariah, Ria, Mara, Maya, Mara

| Sseshomaru a răspuns:

Pentru Maria -May, Mari(pronuntat in romana si cu accentul pe "a")si pentru Denisa-Nesii,laughing., nu ti-as recomanad sa le folosesti pentru ca o sa-ti iei o mama de bataie, dar am zis sa-ti dau idei, sall!

| Maria_Luiza_1999_QrDp a răspuns:

Denisuca SI mariuca