| puscahoreangaion a întrebat:

La Microsoft store de unde descarc o cheie de produs si o imagine iso windows professional originale? dau funda deoarece am o versiune de windows 7 professional descarcata de pe Microsoft center dar fara cheie de produs

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cheia de produs (de licenta) se cumpara nu-l poti descarca!
Ca sa activezi windows-ul descarca de pe net : windows 7 Loader!
Apoi dublu clic pe el, astepti cateva minute pana iti cere sa faci restart la pc, faci restart, iar cand il vei deschide din nou vei avea windows activat! Bafta!