| puscahoreangaion a întrebat:

Ipavel te intreb descarc windows 7 loader, dar el poate activa si windows 7 professional, ma refer daca tine loc de licenta sau activeaza trialul pe o perioada scurta de timp, dupa care trebuie sa cumpar acea cheie de pe Microsoft store si sa activez acel triaal?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuia sa dai reply nu pui o alta intrebare! laughing))
Deci, loader-ul il activeaza complet, e ca si cum ai fi cumparat un windows 7 din magazin!
Si da, activeaza orice varianta de win 7! Bafta!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cauta Windows permanent Activator. e ceva mai bunicel

sau

| taken a răspuns:

Activeaza orice Windows 7 fie pe 32 fie pe 64.Nu trial, il activezi si gata, nu trebuie sa cumperi nimic.
Daca nu gasesti de unde sa-l descarci sa spui.