| IGM a întrebat:

La profilul turism si alimentatie se da bacul la mate?

Răspuns Câştigător
| Seby52 a răspuns:

Vei da teze la romana, mate si engleza. Logic. Practica o vei face intr-o zi din saptamana si 3 saptamani vara. In a 10a sau a 11a se vor desparti clasele, unii pe turism, altii pe alimentatie in functie de medie si alegerile voastre. La bac vei da mate m2, romana, engleza si la alegere logica, psihologie, economie sau geografie. Daca optezi pentru alimentatie, vei face practica numai in bucatarie sau ca ospatar, iar turismu inseamna excursii, vizite la hotel sau d-astea!

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Din pacate da straight face

| Latinmoon a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da.am auzit de unii ca mananca matematica pe paine, sau cu mamaliga.deci da.

Răspuns utilizator avertizat
| liiaa a răspuns:

Mda...

| CiprianFreeLife a răspuns:

Engleza, Matematica, Romana, "economie".