| lya18 a întrebat:

La UTCN la ce specializari se duc de obicei fetele?

Si ce facultate se merita sa faci la Utcn,ce specializare?happy

Va rog sa mi raspundeti, mai am doar cateva zile pana la inscrieri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetito ti-ai gresit meseria, UTCN e facultate de baieti, asa ca la orice profil ai merge laughing, lasand gluma la o parte poate esti pasionata de inginerie, robotica, calculatoare, si poti sa alegi Automatica si Calculatoare, sau TCM daca iti place constructiile de masini happy sau inginerie economica, este din ce alege, si e genul de facultate de la care daca nu te lasi din anul 1, te lasi din anul 2 laughing. Iti doresc multa bafta!

| lya18 explică (pentru anonim_4396):

Ms,dar ce zici de Facultatea de geodezie si cadastru sau Inginerie Civila?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lya18):

Nu am inclus toate posibilitatile in raspunsul meu, te mai orientezi si tu.