| paul365 a întrebat:

La windows 7 home premium trebuie cumva drivere? Daca da de unde le descarc. funda

2 răspunsuri:
| Cosmyn96 a răspuns:

Daca te referi la drivere de placa video, poti sa le descarci de pe net, dar trebuie sa stii ce marca este.

| dannyboy1996 a răspuns:

Depinde de cat e Pc-ul tau de nou. Driverele le poti descarca astfel, fara sa le mai cauti tu pe google... Click dreapta pe Computer --> Properties. Undeva in stanga ai Device manager, intrii acolo si la toate driverele pe care le ai cu semnul exclamarii galben, dai click dreapta --> Update driver software. Funda? big grin