| CleopatraElena a întrebat:

Leon este casatorit? Se va casatori? Sau momentan are doar o iubita? Sau cumva este singur?

8 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti un iubit in viata reala.winking

| taken a răspuns:

Este homosexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este Leon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violetta are 6 sezoane.In sezonul 6 Leon se va casatori cu Violetta.

| CleopatraElena explică:

In orice caz,unii dintre noi,au spus ca e homosexual,si nu voi realiza acest raspuns, dar nici macar nu il voi baga in seama, pentru ca acest lucru(ca Leon sa fie homosexual), este perfect imposibil, in toate versiunile!

| zurick a răspuns (pentru CleopatraElena):

Scumpo, de ce te intereseaza viata privata a lui Leon? happy
Sper ca n-am parut rea!

| CleopatraElena explică (pentru zurick):

Nu,doar ca este o vedeta! Este foarte faimos!

| Alysorsq a răspuns:

Asta e iubita lui http://akk.li/pics/anne/jpg#_=_