| pOrUmBiTzA_5701 a întrebat:

Liceul economic, din piatra neamt, profilul estica si igiena corpului omenesc. as vrea sa stiu tot ce stiti si voi despre acest profil am nevoie urgent de raspunsuri dau funda si restul votur.

3 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

Probabil coafeza ...chestii ce tine de igienawinking

| dianadiidyy99 a răspuns:

La igiena si estetica pentru neamt se invata despre coafuri, manichiuri pedichiuri si tot ce tine de igiena corpului omenesc, si se intra cu media 6, 98... din cate stiu...

| ioana_4084 a răspuns:

Mai mult ca probabil profesorii iti vor explica intai toate bolile de piele, tipurile de piele, de unghii, de par: (biologie, chimie) iar la practica: (coafat, epilat, manichiura, pedichiura...)