| metin2crz a întrebat:

Lockerz livreaza premiile in toate tarile? le livreaza la domiciliu sau terbuie sa le iei din bucuresti sau cum?

Răspuns Câştigător
| NoGooDy a răspuns:

Lockerz livrează premiile la destinaţie, acasă la tine. Da, în toate ţările. Tot ce trebuie să ştii este că la sosirea premiului acasă va trebui să dai 24% din valoarea premiului, valoare bănească care este pe sait (pentru că au şi-un magazin, acolo poţi găsi produsul şi-i vezi valoarea în bani). Dacă nu poţi da banii (poate că nu îi ai la tine etc.), ai apoi la dispoziţie o perioadă de timp să ridici premiul de la destinaţia care ţi se specifică.

2 răspunsuri:
| Andraaa_6930 a răspuns:

Are dreptate NoGooD;-) Daca vrei intra pe http://lockerzromania.com pentru a afla mai multe despre Lockerz :P

| Andraaa_6930 a răspuns:

Are dreptate NoGooD;-) Poti intra pe lockerzromania.com, si sa aflii mai multe informatii despre Lockerz.