| 10Bubico a întrebat:

De pe Publi24 ti se livreaza si la domiciliu?

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut costul de transport poate fi suportat atat de vanator cat si de cumparator, depinde de intelegerea dintre voi. 25 de lei costa transportul
http://ajutor.olx.ro/hc/ro/articles/202259651-Cine-plateste-transportul-

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu.
Dar propietarul iti poate livra la domiciliu produsul printr-o firma de curierat dar tu suporti taxele.

| 10Bubico explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Salut! Stii cumva cat costa transportu pe OLX big grin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 10Bubico):

Pe OLX scrie optiunile de transport.Prin curierat sau prin posta romana cu taxa ramburs.Prin posta romana taxa ramburs este de pana in 20 de lei.Prin curier rapid insa, taxa si cheltuiala de trimitere la urgent curier o poti vedea aici:
https://www.urgent-curier.ro/articol/23/tarife-practicate

Desigur ca fiecare firma de curierat are o arie de acoperire, daca stai la tara se vor percepe taxe suplimentare deci suma poate fi doar pana in oras.Din oras pana la tara se percepe inca o taxa in functie de distanta. Poti cauta pe net fira de curierat care doresti si apoi aria de acoperire si taxa suplimentara in functie de distanta.

In cazul in care vrei sa cumperi ceva de pe olx, dai un telefon aceluia si te lamureste el cand va trimite pachetul. Poti de asemene sa comanzi prin posta romana care iti va aduce pachetul a posta, taxa ramburs fiind scrisa in site-ul OLX de unde cumperi marfa. maxim 20 de lei. Ultima data cand am cumparat de pe OLX taxa era de 13 lei dar poate varia, in functie de cum s-a inteles OLX cu Priority Post.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru 10Bubico):

Salut costul de transport poate fi suportat atat de vanator cat si de cumparator, depinde de intelegerea dintre voi. 25 de lei costa transportul
http://ajutor.olx.ro/hc/ro/articles/202259651-Cine-plateste-transportul-

| Amegadaisuki a răspuns:

Daa desigur dar vei plati transportul big grin cam 50 de lei