| enigmatica a întrebat:

Lucrez la un dictionar personal in Excel, pe 2 coloane: A si B in ordine alfabetica. Vreau cand ajung la finalul randurilor sa se continue pe C si D. Cum sa procedez ca C si D sa fie continuarea dictionarului tot in ordine alfabetica?

2 răspunsuri:
| Bella9538 a răspuns:

In excel nu se ajunge niciodata la finalul randurilor. Poti sa te opresti tu din scris pe coloanele a si b si sa continui pe c si d

| enigmatica explică (pentru Bella9538):

Am ajuns la sfarsitul randurilor mai demult, pe undeva la 60 si ceva de mii de randuri.