| michela1990 a întrebat:

Luna asta am avut ciclu normal pe data de 3 acum am terminat si dupa cinci zile am avut contact sexual cu prietenul meu, si nu ne, am protejat...am facut. o de 2 ori si de astea 2 ori si. a dat drumul in mine sunt sanse sa raman gravida? ajuta.tima.id meu bia_silviu

11 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Mă inviţi la botez? ^_^
Pot să fiu naşă?blushing

| onlyforme a răspuns:

Logic...Ca poti sa ramai lol doamne ce lume daca vroiai sa o faci neprotejat luai anticonceptionale da nu-s degea acum normal ca ai sanse sa ramai...

| basexcu a răspuns:

Dupa ce ca esti proasta mai pui si intrebari. happy

| Kazimir a răspuns:

Mda intr-adevar sunt scumpe prezervativele. copila fara minte sper ca ai ramas.

| didiDia a răspuns:

1. Nu ai pus intrebarea in categoria buna. Bine era de o puneai la,, Dragoste& Sex''.
2. De ce n-ai asteptat casatoria ca sa poti avea relatii intime neprotejate fara griji? De ce va manca pe toate in dos sa va culcati cu prietenul si dupa aia veniti sa va plangeti ca,, vai, oare sunt insarcinata''?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică...tu cum credeai că se fac copiii?

| cenusel a răspuns:

Da, cred ca da! imi pare rau sau te felicit, na ce sa zic

| Katerina_2750 a răspuns:

Normal ca sunt sanse,dupa ce ca nu va protejati, mai isi da si drumu, doamne.

| mihamica a răspuns:

Normal ca sunt sanse.Dar poti sa iei capsula de 48de orehappydaca au trecut mai mult de 2sau 3 zile de cand ai facut-o numai ai ce face. Daaca nu cumperi prezervative straight facenu e foarte scump unul.

| screamo747 a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine sunt sanse sa fii insarcinata, nu ezita sa faci un test.

| 3mpire a răspuns:

Pai daca a ramas in tine de 2 ori sunt sanse de 80%