| save9898 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine ca nu se mai aude sunetul.Am placa nvidia geforce7300.As vrea sa o reinstalez dar nu prea stiu cum. ajutati-ma dau funda.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Stra1nul a răspuns:

Vezi ca tu ne-ai zis ce placa video ai. nu ce placa audio. happy daca vrei te pot ajuta eu intreu cu teamview la tine in pc si te ajut. dai pm cu id de mess

3 răspunsuri:
| save9898 explică:

Razvan_save98
Am nVIDIA si are semnu exlamarii la aia universala

| save9898 explică:

Si mai are semnu exlamarii la Audio device or high definition audio busbig grin

| chindris_6569 a răspuns:

Pai cauta si tu pe net driverul pentru placa ta si il instalezi