| IvanElena a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine cum ajung la liceul Jean Monnet, eu stau in Crangasi si trebuie sa ajung acolo. Multumesc

Răspuns Câştigător
| eu_3719 a răspuns:

Iei 41 pana la casin de acolo poti sa iei 282 si cobori la charle de gaulle sau poti sa cobori la agronomie din 41 si sa mergi putin pe jos si sa iei 335 330 131 si cobori tot la charle de gaulle big grin

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Cu metroul de la Crangasi pana la Aviatorilor si apoi pe jos cam 5-6 minute

| SomethingNew a răspuns:

Ia 41 pana la capat... si de pe la Arcul de Triumf o iei printre blocuri si ajungi. e aproape de SpringTime Floreasca.