| MonyMoniq a întrebat:

Ma numesc MONICA, si mi se spune MONY..si nu stiu ce nume sa-mi pun la facebook(fara numele de familie). Vreau idei, pentru numele MONY sa-mi pun pe facebook.va rog...

2 răspunsuri:
| greenmoon a răspuns:

Mony Superuomăn...

| HarMonyy a răspuns:

Uite... o idee ar fi sa iti pui HarMonny, asa cum am pus si eu. doar ca eu am pus acest nume deoarece ma pasioneaza muzica, iar HARMONY inseamna in limba engleza ARMONIE. Pentru tine are fi mai bine deoarece te cheama monica.happy ai putea pune si numele tau si culori: MonnyPinkky( cu toate ca suna cam copilaros.) Sunt multe alte solutii...doar ca trebuie un nume la alegere, care sa iti placa tie, necontand daca celorlalti le placehappy