| PandaChan33 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am înscris niste coduri de la o promotie pe un site si am folosit numele, numarul de telefon si adresa mea de email, dar apoi am citit ca trebuie sa fiu majora pentru a participa. In caz ca voi castiga ceva vor putea parintii mei sa revendice premiul?

1 răspuns:
| Kyttynna a răspuns:

Depinde ce scrie in regulament. Cel mai probabil nu, dar asteapta sa vezi daca te numeri printre castigatori si apoi stabiliti strategii.