| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa descarc muzica din calculatror pe stik memorie nu ma prea pricep

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Bagi stick-u-n mufa USB,pc-ul îl va recunoaște,te duci în My Computer,o să-ți apară sub drivere ceva gen „Removable Disk",intri în el,apoi pur și simplu copiezi muzica de unde o ai tu în folderu ăla al stick-ului.
PS: Ce zici, chiar crezi că ai postat la categoria potrivită, sau e muzică cu TUP?

| NoChanceForUs a răspuns:

Fi atent.Conectează stick-ul,intră în My Computer și dă un print screen. Uploadezi pe Imgur și pui aici link-ul, și-ți zic ce-i de făcut.Că așa habar n-am ce-ți apare ție, poate nici nu recunoaște pc-ul stick-ul.

| Ucynel a răspuns:

Pai...normal ar fi sa bagi stikul in computer, doar daca ai porturi special construite pentru stikuri. Daca nu lasi memory cardul (stikul) in telefon, conectezi la acesta un cablu de date USB care sa faca legatura intre computer si telefonul mobil.In momentul in care ai facut asta,computerul o sa-ti afiseze in dreapta jos unde sunt iconitele alea mici,ceva de genul New found hardware,si ti se deschide automat,sau trebuie sa deschizi tu manual,ducand cursorul pe My Computer si undeva mai jos sub fiecare partitie o sa-ti apara numele telefonului tau sau Mass memory L, K, F cum ai tu acolo intri si dai copy\paste la albumul sau melodiile alese de tine.Numai bine!