| Alin01_4016 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste statusuri?

2 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

Am nevoie de un analgezic deoarece prostia doare

| Rubiiiii a răspuns:

• Mobilu` pe silent. Ești derbedeu. Iar le-ai dat la târfele alea număru` tău.
• Telefonu` sună întruna dar mai bine îl închid, noaptea asta e specială, nu vreau să o stric.
• Să gustăm din vin puțin, să uităm cum ne cheamă și de unde venim
• Ai vrea să vezi zâmbetul meu în fiecare dimineață, și să fiu mereu la fel de iubăreață.
• Nu mai vreau să te văd niciodată, m-ai demoralizat pentru ultima dată.
• Nu există fum fără foc, privirile sunt atente... pissy, pe tricou ți-am lăsat niște amprente.
• Te combini cu urâte ca să-ți țină de urât.
• Sunt amintirile mele. 0 regrete, numai belele.
• Toată noapte n-am dormit, cu nebunu m-am iubit.
• E doar sfârșitul capitolului, începutul următorului.
• Se întâmplă câteodată, fumând țigarea la fereastră, de mână un băiat și-o fată, îmi amintesc iubirea noastră.