| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Mi-am reinstalat windowsul, am instalat driverele dar cand vreau sa instalez driverul pentru retea nu stiu cum.Sunt 3 fisiere cu extensii diferite.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Intai incearca click dreapta pe my computer, manage, device manager. Daca apare pozitia 'Network adapter' cu semnul exclamarii galben dai update driver si la cale dai folderul ude ai cele 3 fisiere.
Daca nu merge asa, mergi in control panel, pe add new hardware, selectezi network adapter si la calea unde se afla fisierele dai folderul unde ai cele 3 fisiere. Succes!