| anonim_4396 a întrebat:

Abia mi-am reinstalat windowsul si nu pot sa instalez driverul audio.Imi spune ca nu este detectat.Data trecuta cand am reinstalat windowsul am instalat acelasi driver si a mers. Puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Poaate acel driver nu este compatibil cu windows-ul tau, dar daca ai wind7/8 driverele se instaleaza automat asa ca degeaba il mai instalezi, incearca de la windows update poate merge

| 89sicran a răspuns (pentru IonutGaby):

Am incercat windows update dar nu merge...si am windows xp...asta am avut si pana acum

| Tagaso a răspuns:

Caută pe site-ul plăcii de bază

| Anonymous1995 a răspuns:

Iti recomand un program: Slim driver se numeste, el face update la drivere, si le instaleaza pe cele care sunt neinstalate.