| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Mai am 2 ani trebuie sa dau la liceu. Dar nu am nici o idee.Imi place foarte mult religia(ortodoxa). Dupa ce termin generala pot sa dau la seminarul de teologie? Sau seminarul se face dupa liceu?

Răspuns Câştigător
| QAlecsandra a răspuns:

Seminarul de teologie se face dupa scoala generala. E la fel ca liceul.

2 răspunsuri:
| niknip a răspuns:

Seminarul inlocuieste liceul; daca tu vrei poti sa faci liceul apoi seminarul dar pierzi multi ani; vb cu preotul din cartierul /orasul tau el te poate indruma mai bine

| Maadyy14 a răspuns:

Poti sa dai la seminar numai ca inainte sa termini clasa a 8 trebuie sa te duci sa dai niste examene. Apoi dai examenul care il da toti elevii care termina clasa a 8. Sper ca te-am ajutat!