| ozzy_1272 a întrebat:

Mai am o intrebarebig grin(eu pun o data multe intrebari dupa tac un anlaughing)ce inseamna,, sim-ul este activ pana la data de..." la telefon?

Răspuns Câştigător
| AlxAlexAlx a răspuns:

Inseamna ca, Cartela ta este activa pana la data respectiva dupa aceea nu mai poti suna si nu mai poti primi apeluri! sper ca te-am ajutat Funda?

4 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Adica dupa data de... intri in perioada de gratie...

fundaaA?

| AlxAlexAlx a răspuns:

Pai daca vrei sa ramana activa cu acelasi numar incarca inainte de data de... Daca nu trebuie sa schimbi cartela! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ozzy_1272 explică:

ALx si ce pot sa fac sa ramana activa si dupa acea data? adica trebuie sa imi schimb cartela sau ce?